1 2 3
Pasanger Terminal EXPO 2014. Barcelona 26,27,28 Marca 2014.   Dalej »   Wiecej
Nowy produkt Airport Management System . dla „portów lotniczych   « Poprzednie   Dalej »   Wiecej
Nowa lokalizacja firmy od 1 września 2012 w Katowicach - centrum   « Poprzednie   Więcej

Bezpieczenstwo IT

Bezpieczeństwo danych i usług jest rzeczą najważniejszą, zwłaszcza, gdy korzystamy z publicznej sieci Internet. Dlatego nieustannie wdrażamy nowe technologie i doskonalimy istniejące procedury, czyniąc architekturę w państwa firmie coraz odporniejszą na zagrożenia.

Zakłócenia w pracy systemów lub utrata danych może zostać wywołana przez różne czynniki losowe, takie jak włamanie i kradzież sprzętu, awaria sprzętu, nieoczekiwana przerwa w zasilaniu czy zainfekowanie serwerów przez wirusy. Poniżej przedstawiamy stosowane przez nas sposoby ochrony przed skutkami takich zdarzeń. Usługa zapewniania bezpieczeństwa IT nie jest jednorazowym zbiorem zadań uodparniających infrastrukturę IT na liczne niebezpieczeństwa zewnętrze i wewnętrzne. Zapewnianie bezpieczeństwa należy traktować jako proces, który polega na ciągłym monitorowaniu, audycie, zarządzaniu bezpieczeństwem i właściwym zabezpieczaniem oraz uodparnianiem na zagrożenia.

Każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, inny sposób korzystania z zasobów, a co za tym idzie każde przedsiębiorstwo jest narażone na inne niebezpieczeństwa. Do naszych celów należy aby nie tylko wybrać dla państwa najlepsze kompleksowe rozwiązanie, ale również aby czuwać nad prawidłowym działaniem całego systemu oraz strzec go przed potencjalnym zagrożeniem.
   bezpieczenstwo

Oferowane przez nas rozwiązania związane z bezpieczeństwem IT są:


Kompleksowe - oferujemy produkty i usługi zapewniające bezpieczeństwo danych w państwa firmie na każdym etapie (tworzenie, przesyłanie, gromadzenie, archiwizowanie)


Zintegrowane - spośród oferowanych przez różnych producentów programów antywirusowych, antyspamowych, szyfrujących itp. Wybieramy najlepsze, by móc zaoferować państwu jedno, spójne, dopasowane do potrzeb państwa firmy rozwiązanie, gwarantujące funkcjonalność oraz pełną współpracę, z używanym przez państwa systemem.

Pewne - projektujemy i wdrażamy rozwiązania związane z bezpieczeństwem IT oparte na produktach Światowych liderów w tej dziedzinie (m.in. Cisco Systems, Checkpoint).

 

 
Copyright ©2016 Terkom.Aero & IzzyWebsite.com