1 2 3
Pasanger Terminal EXPO 2014. Barcelona 26,27,28 Marca 2014.   Dalej »   Wiecej
V Konferencja Agentów Obsł‚ugi Naziemnej . Bydgoszcz 12,13,14 Wrzesień„   « Poprzednie   Dalej »   Wiecej
Nowa lokalizacja firmy od 1 września 2012 w Katowicach - centrum   « Poprzednie   Więcej

Systemy archiwizacji

 

Wspólnie z najważniejszymi producentami urządzeń pamięci masowej oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które zaspokajają wszelkie potrzeby związane z przechowywaniem danych. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa danych firmy zarazem umożliwiając Łatwy dostęp do nich. Pomagamy i doradzamy jak efektywnie zarządzać swoimi danymi. Staramy się minimalizować ryzyko awarii sprzętu informatycznego. Chronimy najcenniejsze zasoby naszych klientów przed niepowołanym dostępem, pożarem i powodzią. Oszczędzamy pieniądze naszych klientów centralizując archiwizację.

Na bazie wieloletnich doświadczeń rekomendujemy naszym klientom poniższe rozwiązania softwarowe:

 

ArcServe

Cenione oprogramowanie do archiwizacji danych, łączące w sobie mechanizmy tworzenia kopii zapasowych na dyskach i taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Współpracuje z systemami z rodziny Windows, Linux i netware, a także z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, sharepoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

arc

   

Symantec Backup Exec

Oprogramowanie do przywracania systemu Windows, współpracujące z rozwiązaniami zabezpieczeń i zarządzania systemami firmy Symantec. Program pozwala na centralne zautomatyzowane zarządzanie rozproszonymi systemami backupu, a także umożliwia przywracanie danych w przypadku uszkodzenia komputera/serwera i zastąpienia inną konfiguracją sprzętową. Backup Exec System Recovery 2010 pozwala administratorom na automatyczne kopiowanie punktów przywracania do zdalnego serwera przy użyciu FTP, na zewnętrzny dysk twardy lub do udziału sieciowego. Program ten pozwala odzyskiwać skrzynki pocztowe Microsoft Exchange, foldery, wiadomości i załączniki, poszczególne dokumenty Microsoft sharepoint.

beckup

   

Acronis

Program oparty na opatentowanych przez firmę Acronis technologiach tworzenia obrazów dysku i przywracania systemu od podstaw, należy do nowej generacji programów do odzyskiwania danych po awarii, które są następcami linii produktów Acronis® True Image. Nową rodzinę produktów opracowano, aby umożliwić scentralizowane zarządzanie wszystkimi operacjami tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych na stacjach roboczych i serwerach w Środowiskach Windows i Linux, a tym samym - pomóc przedsiębiorstwom różnej wielkości spełnić rygorystyczne wymagania dotyczące docelowego czasu odtworzenia (RTO). Program posiada także opcjonalne narzędzie do deduplikacji, dzięki któremu działy IT mogą lepiej wykorzystać infrastrukturę pamięci masowej i sieci, oszczędzając czas i obniżając koszty.

 

 

 
Copyright ©2016 Terkom.Aero & IzzyWebsite.com