1 2 3
Pasanger Terminal EXPO 2014. Barcelona 26,27,28 Marca 2014.   Dalej »   Wiecej
Nowy produkt Airport Management System . dla „portów lotniczych   « Poprzednie   Dalej »   Wiecej
Nowa lokalizacja firmy od 1 września 2012 w Katowicach - centrum   « Poprzednie   Więcej

Systemy Lotniskowe


Terkom to nowoczesna firma, której obszarem działania jest projektowanie i wykonywanie dedykowanych systemów IT dla portów lotniczych.

Jako jedyna polska firma, zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem najwyższej klasy rozwiązań informatycznych, wspomagających działania operacyjne portów lotniczych i spółek handlingowych. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty renomowanych firm takich jak IER, ACCESS IT, INTERMEC ,ale także autorskie rozwiązania z zakresu przechowywania danych, weryfikacji pasażerów czy informacji lotniskowej.

Jako wyspecjalizowana firma posiadamy autoryzowane centrum serwisowe dla produktów firmy IER

FIS

Flight Information System -  rozwiązanie to porządkuje i przyśpiesza tworzenie i zarządzenie rozkładami rejsów regularnych, charterowych, jak i wszelakich innych połączeń oraz zapewnia właściwą kontrolę nad poprawnością pracy służb operacyjnych.
To oprogramowanie usprawniające tradycyjny sposób przygotowywania rozkładów rejsów w portach lotniczych, jak i zarządzanie i dystrybuowanie danych zbieranych z różnych źródeł, a zgromadzonych w jednej bazie danych.

FIS wspomaga przygotowanie wszelakich rozliczeń finansowych poprzez integrację z systemami księgowymi oraz ułatwia generację faktur dla przewoźników lotniczych, przy jednoczesnym predefiniowaniu umów i standardów obsługi.

AMS-  to system planowania i zarządzania operacjami oraz zasobami, przeznaczony dla lotnisk. Na AMS składa się wiele rozwiązań, które łączą się w powiązaną całość i tworzą zintegrowaną bazę informacyjną do koordynacji wielu różnorodnych działań podejmowanych przez poszczególne służby.
http://www.damarel.com/uploads/pics/Departure_gate_2-New_York_with_plane_above_SS.png Departure Control System - Oprogramowanie DCS ze strony użytkownika jest przyjaznym specjalistycznym oprogramowaniem obsługującym odprawy przewoźników lotniczych. Proponujemy zastosowanie platformy DCS - windsm wersji 32 bitowej bazującej na systemie CUTE ( jako uniwersalnym nośniku aplikacji lotniczej), bądź opartym na łączach internetowych dostarczanych przez niezależnych operatorów ISP .

Proponowana platforma zapewnia łatwą konfigurowalnośä‡ w zakresie systemowej odprawy pasażerskiej, z zachowaniem pełnego elektronicznego wsparcia procedur handlingowych, rozpoczynając od etapu planowania odprawy pasażerskiej a kończąc na obsłudze płytowej przewoźnika.

Zastosowanie pełnej integralności systemu pozwala na szybką implementację oprogramowania na istniejących platformach. Rozwiązania techniczne w oparciu o specjalistyczny sprzęt w portach lotniczych, stanowią niezawodne rozwiązanie i zapewniają 100% zadowolenia klientów. 

 
Copyright ©2016 Terkom.Aero & IzzyWebsite.com